785-079-858
venna-cosmetics@wp.pl

Balsam-odżywka do włosów suchych i szorstkich - 250 ml

Dostępność :
dostępny
6,90 zł 10.90 zł
Ilość :

Balsam-odżywka do włosów suchych i szorstkich

8473

Kosmetyki do włosów z serii Bio Arctic – to skarbnica pożytecznych witamin i mikroelementów dla Twoich włosów. Śnieżnobiała perłowo-lśniąca konsystencja przypomina bezkresne zaśnieżone przestrzenie rosyjskiej Północy. Tak jak śnieżne kryształki, nasze kosmetyki delikatnie rozpuszczają się na Twoich włosach pozostawiając przyjemną ochłodę...

Właściwości

  • Jagody syberyjskiej bażyny – bezcenne źródło naturalnej wilgoci. Wśród ludu jest nazywana niedźwiedzią jagodą, czarną trawą, błotnicą. Jagody zawierają alkaloidy, garbniki, flawonoidy, karoten, witaminę C, oleje, żywice i inne mikroelementy, które dobroczynnie wpływają na zdrowie człowieka. Wywar z liści bażyny wpływa wzmacniająco na włosy.
  • Niczym czysty polarny śnieg delikatna konsystencja odżywki łagodnie roztapia się na włosach, zmiękczając i nawilżając je, sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i jedwabiste.
  • Ułatwia stylizację i rozczesywanie.
  • Innowacyjny kompleks BioArctic ("Oddech północy"), opracowany w laboratoriach Faberlic, przyjemnie chłodzi skórę głowy, sprawiając, że mycie włosów jest dużo przyjemniejsze.

 

Sposób użycia:

Nałożyć na wilgotne włosy, masować, następnie dokładnie spłukać wodą.

Pojemność: 250 ml