785-079-858
venna-cosmetics@wp.pl

Kosmetyki naturalne w zasięgu ręki

nie 12 sie 2018

Poznaj eko kosmetyki Organic Life - skuteczne i tanie kosmetyki naturalne.

Kremy, balsamy, mleczka, które nakładamy na naszą skórę w związku z codzienną pielęgnacją naszego ciała, zawierają wiele dodatków chemicznych. Mają one na celu poprawienie ich skuteczności oraz wydłużenie terminu przydatności do maksimum. Ponieważ działają one nie tylko na powierzchni skóry ale wnikają taż w jej głąb, jeżeli mamy możliwość wyboru, wybierajmy tylko kosmetyki naturalne.

Kosmetyki naturalne są przeważnie droższe od tych masowo produkowanych z tzw. średniej półki, lecz dużo lepsze jakościowo i zdrowsze od nich. I nie warto kierować się tylko nazwą znanej wielkiej firmy kosmetycznej czy ulegać reklamie. Często te mało znane firmy, produkują lepszej jakości kosmetyki naturalne i w niższej cenie, bo nie inwestują milionów w reklamy. W domowej spiżarni czy lodówce też znajdziemy wiele produktów, które możemy wykorzystać do pielęgnacji ciała. Na przykład taka oliwa z oliwek. Może nam służyć zarówno jako olejek do opalania, jak i jako oliwka do nawilżania skóry. Jeżeli nie odpowiada nam jej zapach wystarczy, że dodamy do niej kilka kropel olejku zapachowego. Takie posunięcie możemy wykonać w przypadku najprostszych kosmetyków naturalnych. Jednak najlepiej jest zaufać firmie, która z założenia zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków naturalnych, tzw kosmetyków organicznych lub eko kkosmetyków.

Drogeria internetowa Venna-Cosmetics.pl poleca naturalne kosmetyki Organic Life. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Organic Life w mojej drogerii internetowej.